(068) 608 69 38 Безкоштовна коснультація
Створення інтернет-магазинів
необмежені продажі o-nline

Список функцій для Вашого інтернет-магазину 

Унікальний дизайнCMSКаталог товаруКорзина замовленьПошукВідеоЛента новинКарта Google
створення ui/ux дизайнусистема управління сайтом вивід товарів у вигляді таблиць чи спискудобавлення товару в одне замовлення пошук будь-якого товару на сайтідадання відео на будь-яку  сторінку сайту вивод новин  в певних  блоках інтегрована  карта Google
Новинки, акціїФорма зворотнього з’язкуSEO модульЛПУВстановлення на хостінгПервинна оптимізаціяЛічильник акційРейтинг
вивід бірок на  товари відправлення повідомлення адміністратору одразу з сайту встановлення  модуля для заголвків та метаописання сторінки людино-подібні урли розміщення готового  сайту в інтернетіоптимизація коду під пошукові системи зворотній відлік часу з повідомленням про закінчення акції оцінки до товару в магазині  
Відгуки до товарівПереглянуті товари Фільтр АтрибутиВаріативний товарЗ цим товаром купують Особистий кабінет Онлайн чат
можливість залишати відгуки до будь-якого товару вівід переглянутих товарів дозволяє користувачу вибрати товар по певним параметрам опції з вибором при покупці товару (напр. колір, розмір, к-ть)різновид товару  з впливом  на цого вартість (напр. різний колір  – інша ціна)додаткові товари, збільшують середній чек зареєстрованні користувачі можуть дивитись історію свіоїх замовлень переписка з адміністратором в онлайн режимі 
ВалютаОнлайн оплатаГолосованняЗапитання та відповіді Бонус балиОптові ціниСписок бажань Мультиязичність
можливість перегляду та оплати товару  в комфортній валютіоплата замовлення з допомогою карти чи іншими засобами (приват 24, liqpay, paypal)голосування та статистика дозволяє  оператору задати запитання і отримати відповідь постійна чи багаторазову знижкаможливість виставляти відповідні ціни добавлення товарок у список щоб замовити пізніше сайт на різних мовах (укр., рос., англ., нем.)
Швидке замволенняЗагальні відгуки  про компаніюВодяний знакРеєстрація при замовленні Вигрузка для торгових площадокІмпорт/експорт всієї бази товарівСпосіб доставки Повернення товарів
дозволяє замовити товар ввевши лише номер та і’мявівід відгуків на головну сторінку можливість  вбудувати  знак на кожний  товар дозволить звірити замовлення зареєстрованим користувачам формування прайсів під популярні торгові площадки (Клумба, Price)загрузка/вигрузка exel прайсу з товарами і характеристикамивибір комфортної  доставки форма возврату в особистому кабінеті 

Бонус для Вас!  Телефона консультація та відео-інструкція роботи в адмінці. 

Створимо для Вас:
Магазин будь-якої складності

Ми готові взятися за проект і в повній мірі задовольнити всі умови замовника

замовити зараз
Продаючу структуру магазину

Ми проведемо аналіз конкурентів у вашій ніші і проаналізуємо покупців

замовити зараз
Стильний дизайн магазину

Не останнє слово у сучасних тенденціях інтернет-маркетингу залишається за дизайном

замовити зараз
Інтернет-магазин будь-яких масштабів

Ми співпрацюємо як з невеликими компаніями, так і з великими організаціями

замовити зараз
План СЕО просування

У нас є величезний досвід просування ресурсів в інтернеті, тому ми раді запропонувати повний комплекс послуг з розкручування сайту з нуля

замовити зараз
Список контенту для магазину

Увесь текст має бути унікальним. Це необхідний етап для продаючого сайту

замовити зараз
Створення інтернет-магазинів в Хмельницькому

Хочете консультацію? Це БЕЗКОШТОВНО

Наші проекти

 

В останні кілька років на території України відзначається зростання ринку інтернет-торгівлі. Тільки за останній рік кількість інтернет-магазинів зросла більш ніж на 60%.

Зараз купівля товарів в інтернеті стає буденним явищем. Настільки помітне зростання говорить про те, що даний напрямок бізнесу є максимально перспективним. Продаж товарів або послуг користувачам глобальної мережі здатна приносити відмінну прибуток для вашого бізнесу. Ми ж готові надати вам сприяння на всіх етапах і створити якісний інтернет-магазин, додатково надавши необхідну консультацію з його просування.

Торгівля в онлайні мало чим відрізняється від звичайного, простого вкладення вільних коштів на даному етапі не досить. Необхідно враховувати особливості і специфіку даного бізнесу, просто наявність онлайн-магазину вже не вважається перевагою. В якості головних чинників для створення УТП (унікальної торгової пропозиції) може служити:

• Наявність найкращої ціни на ринку;

• Пропозиція унікального асортименту товарів;

• Доставка у зручному форматі;

• Інші пропозиції, які виділяють вас серед конкурентів.

Сам же сайт варто сприймати як майданчик для торгівлі. З цієї причини варто відразу виділити ваші переваги, з-за яких користувачеві слід придбати товар саме у вашій компанії, а не звертатися до конкурентів.

Переваги створення інтернет-магазину в Хмельницькому

При створенні інтернет-магазину, варто враховувати аспекти споживчої психології і тренди дизайну. Ми готові запропонувати вам наступні рішення:

• Створення інтернет-магазину будь-якої складності. Ми готові взятися за проект і в повній мірі задовольнити всі умови замовника. Готові запропонувати унікальні на ринку рішення, які будуть продавати вашу продукцію з максимальною вигодою. При необхідності буде розроблений будь функціонал під ваші вимоги.

• Продаюча структура. Ми проведемо аналіз конкурентів у вашій ніші і проаналізуємо покупців. Отримані дані дозволять розробити унікальну структуру, яка в майбутньому зможе виділити ваш проект.

• Стильний дизайн. Не останнє слово у сучасних тенденціях інтернет-маркетингу залишається за дизайном. Ми створюємо унікальний дизайн, без використання шаблонів. Вся робота проводиться з нуля, і ми зможемо вирішити будь-які завдання клієнтів, незважаючи на складність завдання. Користувачі отримають зручний ресурс, на якому можна легко здійснювати покупки.

• Роботи з компаніями будь-яких масштабів. Ми співпрацюємо як з невеликими компаніями, так і з великими організаціями. Ефективність розробленого нами продукту буде максимально високою незалежно від сегменту.

• Просування інтернет-магазину. У нас є величезний досвід просування ресурсів в інтернеті, тому ми раді запропонувати повний комплекс послуг з розкручування сайту з нуля.

На відміну від багатьох конкурентів, ми готові взятися за найскладніші проекти і привести їх до стабільного доходу. Наші продукти виділяються своєю функціональністю і зовнішнім виглядом. Щоб скористатися послугами, просто дзвоните нам по телефону +38 (068) 608-69-38 .

Від вас буде потрібно підготовка відповідей на такі питання:

• Бюджет, який ви готові виділити на створення магазину;

• Зовнішній вигляд, який ви хочете отримати;

• Який функціонал повинен бути присутнім на сайті;

• Яку кількість товарів буде розміщено, і як вони будуть додаватися.

Інші питання по створенню інтернет-магазинів в Хмельницькому ми зможемо вирішити при безпосередньому спілкуванні. Чекаємо вас в нашій студії!

Тепер бізнес - це легко! Бо він онлайн

Хочете замовити сайт зі знижкою?

При замовленні сайту ми даруємо безкоштовне налаштування контексної реклами

Подзвони нам з посмішкою (068) 608-69-38
Напиши нам гарного листа - online.web.ok@gmail.com

Читати далі
X
Потрібен сайт?

заповніть форму і наш менеджер

зателефонує Вам за 20 хв
0/30

Натискаючи ок, погоджуєтесь на обробку особистих даних