(068) 608 69 38 Безкоштовна коснультація
Карантин, час подумати про майбутнє!

2020 рік випробовує власників бізнесу на міцність. Спочатку розповсюдження коронавірусу SAARS-CoV-2,  що набуло статусу пандемії. А потім і початок світової економічної кризи перекреслили надії на спокійне та сите майбутнє. Жорсткі обмеження всеукраїнського карантину суттєво знизили підприємницьку активність і багато представників малого та середнього бізнесу змушені призупинити діяльність. Дехто, можливо, не зможе відкритися після зняття обмежень.

Але всі прекрасно пам’ятають про китайський ієрогліф, перша частина якого означає – «небезпека», а друга – «можливість». І для вас настав час визначитись, що ви будете робити – боятися чи розвиватися?

За прогнозами інвесторів і засновників великих компаній стабілізація в економіці світу настане в жовтні 2020 – квітні 2021 років. Це означає, що є достатньо часу для того, щоб випередити конкурентів і зайняти їх нішу. Що для цього потрібно зробити?

  • Покращуйте обслуговування клієнтів: обробляйте заявки швидше, вчасно відправляйте товар, використовуйте якісну упаковку.
  • Підвищуйте лояльність клієнтів: проводьте цікаві акції, надавайте скидки на популярні послуги і товари, створіть накопичувальну програму.
  • Створіть свій власний сайт: лендінг-пейдж для конкретного товару, сайт-візитку або інтернет-магазин.
  • Рекламуйте та просувайте свій сайт у пошуковій мережі Google.

Діджитал-агенство  «Web-kuznya» пропонує вам неймовірну акцію: 20% знижка на створення будь-якого сайту + технічна оптимізація під SEO-просування. Ви отримуєте повністю готовий до старту онлайн-бізнес.

Пам’ятайте. Усі труднощі закінчаться, а українцям потрібно купувати одяг, взуття, косметичні засоби, дитячі товари, іграшки, побутову техніки. Життя не зупиниться, лише адаптується до реалій посткоронавірусного світу. У вас є чудова можливість використати карантин з користю – створити свій сайт, що збільшить ваші прибутки. Час на вашому боці. Поки що. Доки триває карантин. Замовляй!

Читати далі
X
Потрібен сайт?

заповніть форму і наш менеджер

зателефонує Вам за 20 хв
0/30

Натискаючи ок, погоджуєтесь на обробку особистих даних