(068) 608 69 38 Безкоштовна коснультація
Головна » Блог » Реклама сайтів в Хмельницькому
Реклама сайтів в Хмельницькому

Конкуренція на ринку та пошук своєї ніші

Кількість клієнтів, які потребують послуг чи шукають необхідний товар через інтернет щороку зростає. Однак ситуацію ускладнює той факт, що на ринку представлена величезна кількість комерційних інтернет-сайтів. У боротьбі за клієнтів переможе та компанія, де крім асортименту продукції не менше значення приділяється маркетинговим методикам.

Конкуренція буде завжди. Але не варто боятися конкурентної боротьби. В першу чергу потрібно аналізувати рекламні кампанії, якими користуються інші інтернет-проекти вашої сфери. Важливо, щоб ваша реклама не загубилася серед ідентичних пропозицій в мережі. Не варто використовувати стандартні рекламні слогани та заяложені штампи, які ви часто бачите в інших інтернет-магазинах.

Варто пам’ятати, що реклама зазвичай коштує недешево. Часто прибуток від продажу товарів дорівнює витратам на цю саму рекламу. Щоб уникнути великої конкуренції, потрібно зосередитися на тій групі товарів, яка ще не надто поширена. Наприклад, кондиціонери коштують дорого і на них існує великий попит, тому багато інтернет-магазинів пропонують цей товар і борються за увагу кожного клієнта. В той же час, напрямок продажу рекуператорів повітря в рекламному просторі «розріджений». Тому, щоб зайняти чільне місце з продажу даного товару вам буде необхідно менше часу і коштів.

Реклама та просування сайту в мережі

Щоб пошук клієнтів через інтернет приносив результат, необхідно мати сайт або його односторінковий варіант – Landing Page. Важливою особливістю сайту, що забезпечує рішення поставленого завдання, повинна бути його здатність легко адаптуватися під будь-які сучасні гаджети. Оскільки багато часу люди проводять в транспорті, використовуючи саме цей проміжок дня для пошуку необхідної інформації в інтернеті, то сайтом повинно бути зручно користуватися з будь-яких мобільних пристроїв, телефону або планшета. Але не варто забувати і про дек стоп-версію. Зверніть увагу, що крім адаптивності, сайт повинен бути кросбраузерним, тобто коректно відображатися у будь-яких браузерах – Chrome, FireFox, Edge, Safari, Yandex, Opera.

Розробка простого сайту обійдеться недорого. Це свідчить про те, що не слід економити на даній статті витрат. При цьому повинно бути приділена відповідна увага контенту. Якщо він складений зрозуміло, цікаво, це також буде мотивувати клієнта здійснити покупку. З великою ймовірністю, зацікавлений в більш детальній інформації, він може не лише придбати товар, але й стати постійним клієнтом, додати ваш сайт в закладки.

Важлива частина роботи з клієнтом – забезпечення коректної діяльності оператора call-центру, що відповідає на дзвінки. Навчивши його здійснювати ефективні продажі, можна досягти того, що кожен, хто подзвонив з запитаннями і уточненнями, погодиться придбати необхідний товар. При відборі співробітників потрібно чітко визначити його потенційні можливості для вирішення таких завдань.

Методи просування послуг і товарів в інтернеті

SEO. Просування вашого сайту в органічній видачі пошукових систем. Ціль – отримання найлояльніших клієнтів. SEO потребує часу – від 3-х місяців комплексних робіт.

SMM. Розкрутка ваших товарів і послуг в соцмережах, таргетована реклама на цільову аудиторію. Хороший варіант для деяких сфер послуг – косметичної, туристичної, харчування, та товарів – одяг, взуття, дитячі іграшки.

PPC. Контекстна реклама в пошукових системах, на сайтах-партнерах пошуковиків, на Youtube та сервісах карт. Рішення для запуску продажів вже сьогодні. Мінус такого виду реклами – його ціна щороку зростає; як тільки ви припиняєте оплату – залишаєтесь без клієнтів.

Market-place. Площадки для розміщення ваших товарів на партнерських чи договірних умовах, агрегатори послуг та товарів.

Який би варіант реклами сайтів в Хмельницькому ви б не обрали, «Веб-кузня» радо допоможе вам залучити клієнтів та збільшити свої прибутки завдяки онлайн-продажам. Чекаємо ваших дзвінків за телефоном: (068) 608-69-38

Тепер бізнес - це легко! Бо він онлайн

Хочете замовити сайт зі знижкою?

При замовленні сайту ми даруємо безкоштовне налаштування контексної реклами

Подзвони нам з посмішкою (068) 608-69-38
Напиши нам гарного листа - online.web.ok@gmail.com

Читати далі
X
Потрібен сайт?

заповніть форму і наш менеджер

зателефонує Вам за 20 хв
0/30

Натискаючи ок, погоджуєтесь на обробку особистих даних