(068) 608 69 38 Безкоштовна коснультація
Головна » Блог » Сучасне і доступне житло в Славуті – реальність!
Сучасне і доступне житло в Славуті – реальність!
  • доступне житло

Наша компанія керується декількома принципами, укладаючи договір про співробітництво. Один з них – ми беремо у роботу сайти тих фірм, які продають якісні товари. Саме таким є забудовник, що споруджує в центрі Славути сучасний житловий комплекс «Лісовий Квартал».

Безперечно, ви можете запитати – як ми визначили рівень комфорту і якості майбутньої будівлі? Уся справа в тому, щоб створити якісний лендінг для ЖК «Лісовий Квартал» довелося працювати з технічною документацією – планами приміщень, проектами, дозволами. Це дозволило створити односторінковий сайт, який максимально інформативний для покупця.

ЖК «Лісовий Квартал» розташований у самому центрі Славути. Невелике місто, де можна відпочити від суєти багатотисячних мегаполісів. Парки і ліси, що розкинулися довкола, роблять повітря криштально чистим. Сама будівля знаходиться неподалік від великої транспортної артерії міста (траса Р-5), до зупинки громадського транспорту – 3 хвилини пішки. Поруч з житловим комплексом знаходиться лікарня, школа та дитячий садок. А в самому будинку будуть об лаштовані СПА-салон, тренажерний зал, кафе, мінімаркет. Тому вам буде зручно організувати свій побут та дозвілля. Будинок споруджується за новітніми технологіями з використанням екологічних будівельних та оздоблювальних матеріалів. Ціна, як для первинного ринку нерухомості – доступна. Тому поспішайте, скористатися вигідною пропозицією і придбати житло в Славуті!

Якщо ж ви хочете замовити якісний лендінг в Хмельницькому для збільшення продажів, телефонуйте за нашим телефоном  (097) 593-22-57. Створення та просування вашого бізнесу за найкращими цінами у місті!

Тепер бізнес - це легко! Бо він онлайн

Хочете замовити сайт зі знижкою?

При замовленні сайту ми даруємо безкоштовне налаштування контексної реклами

Подзвони нам з посмішкою (068) 608-69-38
Напиши нам гарного листа - online.web.ok@gmail.com

Читати далі
X
Потрібен сайт?

заповніть форму і наш менеджер

зателефонує Вам за 20 хв
0/30

Натискаючи ок, погоджуєтесь на обробку особистих даних