(068) 608 69 38 Безкоштовна коснультація
Головна » Блог » Wordpress і Wix: що вибрати?
WordPress і Wix: що вибрати?

Все частіше і частіше в соцмережах, рекламі на ТБ і Youtube нам пропонують практично «готові сайти».  Це WIX, mKit, Tilda і багато інших.  Однак, це всього лише конструктори або спеціальні платформи, використовуючи які, ви можете самі додавати різні блоки, кнопки, форми на сайт.  Це не вимагає грандіозних знань програмування або верстки, а лише певних навичок і вправності.  Проте, варто зізнатися собі – незнання основ проектування сайтів, UI / UX і психології користувачів, може привести до того, що сайт може вийти незручним, неструктурованих, малозрозумілим.  Що позначиться на вашій прибутку від онлайн-бізнесу.  Крім того, ваш сайт і його контент знаходиться на серверах даних платформ.

Ще одним варіантом є сайти на шаблонах.  Це готові рішення, де вже створені шаблони основних сторінок, їх структури і інтерфейсу.  Проте, для установки шаблону вам буде потрібна допомога програміста.  А впровадити ваші побажання щодо змін на сайті буде непросто.

Кращим рішенням на нашу думку, є власний сайт з індивідуальним дизайном.  Однак, давайте детальніше порівняємо особливості сайтів на конструкторах і персональних на WordPress.

Вартість WordPress і Wix

До того як ви зробите оплату, необхідно розібратися в тому, який пропонується сервіс, що саме входить в ціну.  Адже підхід до ціноутворення Wix значно відрізняється від методики визначення ціни WordPress.  Розглянемо це питання більш детально.

Wix пропонує клієнтам 4 плану для електронної комерції та бізнесу, а також 4 плану для вашого сайту.  Всі варіанти платні.  Для початку пропонується базовий.  Коли збільшуються потреби і бізнес розвивається, можна вибрати план, що припускає більше можливостей для клієнта.  Але коштувати він буде дорожче.

Пропозиція буде вигідним, якщо клієнт буде користуватися планом довше.  Найбільш затребуваний план – це Безлімітний.  В місяць за нього потрібно заплатити 16 доларів.  Якщо оформляється підписка на рік, оплата за місяць буде дешевше – 12,5 доларів.

Базовий план необхідний, щоб отримати доступ до реклами, розміщеної на сайті зверху і знизу (брендована).  У клієнта також з’являється можливість користуватися своїм доменним ім’ям.  Для можливості використання різних функцій, наприклад, електронної комерції, слід перейти на платний план.

У WordPress вихідний код відкритий.  Завдяки цьому клієнти можуть безперешкодно користуватися ним.  Так як в ньому представлені плагіни і теми в великій кількості, це дає можливість створити сайт і почати роботу з ним з мінімальними фінансовими вкладеннями.

Порівнюючи ціни, можна сказати, що WordPress переважно в порівнянні з Wix.  Крім того, базовий план у нього є більш гнучким.  Клієнт має можливість вибрати хостинг.  У Wix же пропонується лише кілька планів.

Потрібна безкоштовна консультація?

Переваги CMS Вордпресс

WordPress – це популярна на сьогоднішній день система управління сайтами.  Їй довіряють програмісти по всьому світу.  Вона має низку незаперечних переваг.  Спочатку відзначимо її стійкість і поширеність.  Вам не важко буде знайти програміста, адміністратора сайту або контент-менеджера для роботи з сайтом або його зміни.  Ви не потрапите в ситуацію, коли, розлучившись з програмістом, не можете знайти людину, яка буде підтримувати ваш сайт.

Безумовною перевагою системи WordPress є те, що вона безкоштовна.  Не потрібно вносити ні початкового, ні будь-якого поточного платежу.  Не потрібно купувати ліцензію і продовжувати її.  Використання сайту завжди буде для вас безкоштовним, потрібно буде оплачувати тільки домен і хостинг (це потрібно робити для будь-якого сайту).

Система Вордпресс досить функціональна.  Її широкі можливості дозволяють реалізувати переважна більшість стоять перед сучасною компанією завдань.  Зрозуміла структура адмін-панелі дозволить при необхідності вносити зміни на сайт самостійно (при належній підготовці).

SEO для сайтів

На сьогоднішній день пошукова оптимізація, або SEO, є необхідним ресурсом залучення клієнтів.  Особливо це стосується власників сайтів на WordPress або ж на Wix.  Який же з цих двох варіантів буде кращим для оптимізації сайту?

Якщо у вас сайт на Wix, ви зможете провести оптимізацію завдяки редагуванню заголовків, тегів, а також метаописів.  Крім того, є можливість налаштувати URL, а також вписати ALT теги.

Якщо сайт на WordPress, є можливість використовувати всі інструменти оптимізації, як і на Wix.  Але перевага полягає в тому, що у власника сайту є можливість ці інструменти контролювати.  Є можливість поліпшити швидкість роботи, користуватися скануванням і стежити за індексацією.

Для SEO має значення більшою мірою не вибір платформи, а сам контент на сайті, рівень його якість. Але все ж Word Press є кращим варіантом в порівнянні з Wix. У ньому пропонується більше плагінів.
Власники сайтів знають, що для освоєння Word Press необхідно витратити час. Але ця платформа дає досвід, і при цьому зручна для використання навіть початківцями.


Для тих, у кого є бажання і час на експерименти і набуття досвіду, краще буде віддати перевагу саме Word Press. У підсумку ви отримуєте широкий спектр можливостей і зможете створювати сайти різних типів.


Щоб створити для себе хороший сайт, слід докласти певних зусиль. Але при виборі правильної платформи здійснити ідею буде набагато простіше. Наприклад, завдяки Wix можна без зусиль створити нескладний сайт, користуючись зрозумілим конструктором для оформлення сторінок. Якщо ж ви плануєте створити складний сайт, вам знадобиться інша платформа. WordPress в цьому випадку буде більш вдалим вибором.


Якщо у вас залишилися питання або ви хочете потонемо, який варіант для вас буде краще – залиште свій телефон у формі нижче – і ми передзвонимо вам.

Тепер бізнес - це легко! Бо він онлайн

Хочете замовити сайт зі знижкою?

При замовленні сайту ми даруємо безкоштовне налаштування контексної реклами

Подзвони нам з посмішкою (068) 608-69-38
Напиши нам гарного листа - online.web.ok@gmail.com

Читати далі
X
Потрібен сайт?

заповніть форму і наш менеджер

зателефонує Вам за 20 хв
0/30

Натискаючи ок, погоджуєтесь на обробку особистих даних